O firmie

Specjaliści w branży
Innowacje

Dział Badań i Rozwoju,
firmy Lean Tech

Głównym zadaniem działu badawczo-rozwojowego jest opracowywanie innowacji produktowych oraz procesowych do produktów znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa (takich jak systemy układnic regałowych czy pojazdy AGV). Dzięki temu produkty powstające w przedsiębiorstwie cechują się wysokim poziomem konkurencyjności na rynku. Dział na bieżąco współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi jednostkami naukowymi.

Lean-Tech jest jedynym przedsiębiorstwem na Dolnym Śląsku, które wdrożyło narzędzia symulacji komputerowej do procesu projektowania systemów logistycznych, zastępując tym samym tradycyjne metody obliczeniowe. Prace badawcze zostały zrealizowane dzięki uzyskaniu dofinansowania w ramach projektu „Dolnośląski Bon na Innowacje” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A.

…wejdź na stronę firmy Lean Tech

 

Współpracujemy Politechniką Wrocławską, od 2016 roku:

 

pomagamy w komercjalizacji wyników prac badawczych

wspólnie realizujemy projekty badawcze

Wykorzystujemy i wdrażamy do swoich produktów rozwiązania opracowane przez naukowców Politechniki Wrocławskiej (Bon na Innowacje)

Dowód słuszności

Nominowani w konkursach

Na przestrzeni ostatnich lat nasze przedsiębiorstwo miało przyjemność uczestniczyć w wielu prestiżowych konkursach. To dowód na to, że nasza praca jest uznawana nie tylko przez klientów, ale także przez specjalistów w branży. 

Firma Lean Tech

Lean Cart jest częścią rodziny Lean-Tech sp. z o.o. – firmy oferującej kompleksowe rozwiązania z dziedziny systemów transportu wewnętrznego. Specjalizuje się w projektach z zakresu intralogistyki czy układnic magazynowych, a także w dostarczaniu całych linii produkcyjnych i montażowych

Lean-Tech sp. z o.o. ukierunkowana jest zarówno na transport palet oraz ciężkich ładunków, jak i pudełek i kartonów o małej wadze oraz montaż kompletnych linii produkcyjnych.

Jako wykonawca, firma Lean-Tech zapewnia pełną koordynację nad podjętym projektem, konstruowanie układów mechanicznych, elektrycznych czy automatyki, projektowanie instalacji różnego rodzaju, a także projekty logistyczne, przygotowanie koncepcji inwestycji, analiz oraz symulacji opartych na specjalistycznej wiedzy i oprogramowaniu.

Współpraca z Unią Europejską

Prace badawcze realizowane przez przedsiębiorstwo uzyskały także uznanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, co zaowocowało otrzymaniem dofinansowania na realizację projektu badawczego pt. „Zautomatyzowany inteligentny magazyn dla branży e-commerce”.

Firma Lean-Tech sp. z o.o. realizuje projekt w okresie 01.10.2017-31.03.2020. Projekt zakłada opracowanie i zweryfikowanie w trakcie prac badawczo – rozwojowych koncepcji zautomatyzowanego inteligentnego magazynu (ZIM) dla branży e-commerce.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Zadowoleni klienci

Zamów prezentację robota LEAN CART