Zastosowanie -

Roboty mobilne, Wózki AGV

Czym jest robot AGV?

AGV (Automated Guided Vehicle) – pojazd sterowany automatycznie

Nasz wózek AGV wyposażony jest w szereg czujników, umożliwiających bezpieczne przemieszczanie w środowisku, w którym znajdują się ludzie, maszyny oraz inne pojazdy. Wykorzystywany w transporcie surowców, narzędzi i ludzi. 

Uciążliwe warunki środowiskowe i rosnące koszty pracy skłaniają do coraz częstszego stosowania robotów AGV.

Różne oczekiwania klientów wymusiły powstanie modułowej, rekonfigurowalnej i skalowalnej platformy. Powstała ona w oparciu o założenie minimalnej ingerencji w infrastrukturę kontrahenta, co znacząco skraca czas wdrożenia.

Charakterystyka 
robotów Lean Cart

Rewolucyjna koncepcja w transporcie materiałów. Lean Cart jest to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora. Lean Cart jest prosty do wdrożenia i zainstalowania oraz działa bez programowania przez użytkownika. Wykorzystuje inteligentną kombinację wielu technologii komunikacji radiowej i oprogramowanie adaptacyjne do dostarczania części czy produktów w miejscu pracy.

udźwig do 1500 kg

praca ciągła do 16h

laserowe skanery bezpieczeństwa (2D, 3D)

hybrydowy system nawigacji (RTLS, SLAM) 

System zarządzający flotą robotów

Monitorowanie pracy robotów

Wyznaczanie bezkolizyjnych ścieżek

Koordynacja wielu AGV

Zarządzanie czasem pracy

Współpraca i integracja z WMS

Sterowanie robotem AGV

Zastosowanie najnowszych technologii robotycznych (ROS, SLAM)

Zastosowanie hybrydowej nawigacji (RTLS + SLAM), pozwalającej na lepsze zlokalizowanie się robota w przestrzeni (brak konieczności stosowania linii magnetycznych i pętli indukcyjnych).

Najnowsze techniki komunikacji i przesyłania danych. Elastyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta oraz różne konfiguracje zależnie od zastosowań.

Zaufali nam:

Zamów prezentację robota LEAN CART