AGV – gwarancja bezpieczeństwa i bezkolizyjności

Transport różnorodnych materiałów często bywa dość uciążliwy. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo na każdym etapie warto wdrożyć nowoczesne rozwiązanie jakim jest inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie. Inteligentne pojazdy to nic innego jak transportowe autonomiczne wózki magazynowe, dzięki którym umożliwiono zminimalizowanie użycia tradycyjnych wózków widłowych oraz wózków paletowych, które zazwyczaj są obsługiwane przez człowieka.

Linia robotów AGV Lean Cart

rototy lean cart agv

Roboty Lean Cart są niezwykle proste i łatwe do wdrożenia, zainstalowania i późniejszej eksploatacji. Ich działanie nie wymaga programowania przez użytkownika. System wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, które stanowią kombinację wielu kanałów komunikacji radiowej a także oprogramowanie , które służy do nadzorowania procesu dostarczania części lub różnych produktów w danym miejscu pracy.

Wybierz roboty AGV Lean Cart!

Rynek jest niezwykle dynamiczny i wyznacza nowe kierunki rozwoju. Wielu przedsiębiorców a także inwestorów coraz chętniej skłaniają się do wrażania innowacyjnych rozwiązań związanych pośrednio lub bezpośrednio z procesem produkcji. Dosyć częstą sytuacją jest, że klient potrzebuje indywidualnych rozwiązań dopasowanych do specjalnych potrzeb firmy i specyfikacji branży, w której funkcjonuje. Roboty AGV Lean Cart zagwarantują Ci personalizacje rozwiązań i dopasowanie ich do: indywidualnych potrzeb Twojej firmy, specyfiki danej branży, sposobu prowadzenia biznesu, infrastruktury biznesu, zasobów ludzkich, a także wiele innych niezwykle ważnych czynników, które wywierają realny wpływ na proces produkcji.

Zależy nam na całkowitym zadowoleniu naszych klientów, dlatego też dbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół oraz staramy się jak najbardziej dopasować wybrane rozwiązania w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów i ich firm.

Wyposażenie robota AGV

Roboty AGV Lean Cart są jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań tego typu. Charakteryzują się dużą ilością systemów, które zapewniają pełne bezpieczeństwo korzystania z nich na co dzień a także gwarantują bezkolizyjność pojazdów. Do wyposażenia robota AGV należą m.in.: kamera 3D – system antykolizyjny, IMU – Inertial Navigation System, RTLS – awaryjne pozycjonowanie i orientowanie robota, certyfikowane skanery bezpieczeństwa, kamera 3D , kamera 2D.

roboty Lean cart skaner bezpieczeństwa

 

 

skaner bezpieczeństwa

Roboty AGV Lean Cart są całkowicie bezpieczne dla ludzi i twojej infrastruktury. Mogą pracować bezkolizyjnie, w małej przestrzeni w śród ludzi. W przypadku napotkania przeszkody robot Lean Cart zatrzyma się lub jeśli ma dostępną do tego przestrzeń ominie przeszkodę i powróci na wyznaczona mu trasę.

Sprawdź naszą ofertę robotów Lean Cart.