Urządzenia mobilne w produkcji części samochodowych

Pojazdy oraz inne roboty mobilne AGV zrewolucjonizowały wiele sektorów przemysłowych, w tym także branżę automotive. Co więcej, stanowią one wręcz jedną z najnowszych koncepcji transportu przy produkcji części samochodowych. Dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu pojazdów sterowanych automatycznie można z powodzeniem wyeliminować wózki magazynowe i zastąpić je autonomicznymi wózkami widłowymi oraz paletowymi. W ten sposób można zapewnić dobrą organizację bezpośredniego przenoszenia obiektów bez konieczności angażowania operatora w ten proces.

Co warto wiedzieć o robotach AGV Lean Cart?

Nasza firma oferuje klientom roboty przewożące materiały i obiekty. Ładunek wystarczy umieścić na specjalnych wózkach lub też odpowiednio dostosowanych platformach transportowych. Mogą one służyć również do przewożenia europalet. Proponowane przez nas urządzenia są zautomatyzowane, a także posiadają wbudowane zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz kontrolowania i monitorowania otoczenia. Dzięki nowoczesnym systemom wizyjnym mogą one rozpoznawać kształty, a także wykrywać i identyfikować stacje automatycznego ładowania oraz platformy transportowe. Warto wspomnieć także o profesjonalnych układach telemetrycznych, które dają możliwość bezustannego monitoringu i diagnostyki. Co więcej, oprogramowanie, które jest zainstalowane w celu nadzorowania oraz sterowania robotami mobilnymi pracuje niezależnie od systemu operacyjnego, a urządzeniami można także sterować zdalnie, na przykład z poziomu telefonu.

Proste rozwiązania i inteligentne technologie

Systemy, które oferuje Państwu nasza firma można bardzo łatwo i szybko wdrożyć, ponieważ ich użytkowanie opracowane jest z myślą o prostocie i intuicyjności. Systemy AGV Lean Cart sprawdzą się nie tylko w przestrzeniach produkcyjnych, ale także w każdej przestrzeni magazynowej. Systemy proponowane przez naszą firmę wykorzystują inteligentną kombinację technologii z zakresu komunikacji radiowej oraz najnowocześniejsze oprogramowanie adaptacyjne, znacznie zwiększające dokładność ich działania.

Zalety urządzeń AGV Lean Cart


Dostosowanie robota do potrzeb klienta

Roboty mobilne AGV Lean Cart mogą być dostosowane do upodobań i potrzeb klientów pod wieloma względami, także pod kątem gabarytów oraz kształtów. Ta elastyczność w dopasowywaniu kształtu robotów, w przypadku której eksperci naszej firmy mogą dowolnie ukształtować, a także wyposażyć urządzenie dla klienta to efekt zastosowania specjalistycznych podzespołów oraz osprzętu.

Wydłużony czas pracy i szeroka gama napędów

Warto wiedzieć, iż roboty AGV cechują się niezwykłą wydajnością, co jest ich znaczącą zaletą. Pod względem technicznym jest to spowodowane między innymi zastosowaniem szerokiej gamy napędów, dzięki której można transportować produkty o wadze nawet do 1500 kilogramów z prędkościami sięgającymi 1,5 m/s. Jeżeli chodzi o minimalny czas pracy jednostek przy takich parametrach to aż osiem godzin, może być jednak wydłużony do siedmiu dni. Warto wspomnieć także o układzie zasilania pozwalającym na natychmiastową wymianę akumulatorów urządzenia.

Najlepsza jakość

Dzięki materiałom najwyższej jakości, których używamy przy tworzeniu urządzeń oraz profesjonalizmowi pracowników nasza firma jest oceniana jako niezawodna. Kładziemy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów. Oferujemy pomoc, doradztwo, a także  wsparcie techniczne dla naszych klientów.