Pandemia koronawirusa Covid-19 zaskoczyła wszystkich. Potencjalnym zakażonym może być każdy. Ta sytuacja udowodniła, jak istotne jest dbanie o własne bezpieczeństwo, zachowanie dystansu społecznego, częste mycie rąk, a także odkażanie pomieszczeń. Badania pokazały, że zarazić można się nie tylko poprzez bezpośredni kontakt z zakażonym, ale też dotykając tych samych powierzchni, czy przebywając we wspólnej przestrzeni. W walce z rozprzestrzeniającą się pandemią niezbędna okazała się szybka, skuteczna i bezpieczna dezynfekcja.

 

I tu pojawił się problem. Osoba wykonująca dezynfekcję nie dość, że mimo zachowania środków bezpieczeństwa może się zarazić, to jest też potencjalnym roznosicielem nie tylko wirusa, ale też innych drobnoustrojów. W dodatku kombinezony, płyny dezynfekujące generują wysokie koszty, a nie gwarantują stuprocentowego bezpieczeństwa. W obiektach o dużym natężeniu ruchu, jak firmy, kościoły, szpitale, czy dworce, odkażanie na bieżąco jest praktycznie niemożliwe.

 

Rozwiązaniem jest zastosowanie profesjonalnego robota Lean Cart UV. Robot może być obsługiwany zdalnie, praca personelu ogranicza się do włączenia urządzenia. Niepotrzebne są chemikalia, środki ochrony osobistej, czy specjalne procedury. Lampy UV są niezwykle skuteczne w eliminowaniu wszelkiego typu drobnoustrojów, mikroorganizmów, grzybów, czy pleśni. Pomieszczenie zdezynfekowane przy użyciu Lean Cart UV jest wolne od wirusów i bakterii.

 

Robot Lean Cart UV nie generuje dodatkowych kosztów, pozwala oszczędzić czas poświęcony na dezynfekcję, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo personelu i osób użytkujących przestrzeń.

 

skuteczna dezynfekcja przestrzeni

Sprawdź szczegóły na stronie www.lean-care.pl.