W dniach od 6 do 9 listopada 2020 weźmiemy udział w jednych z największych międzynarodowych targów materiałów, automatyki, transportu i logistyki – CeMAT 2020 Asia. CeMAT Asia  to centrum  najnowszej technologii  z dziedziny logistyki, automatyki i systemów transportowych. Wydarzenie to jest częścią całej serii wydarzeń, które ugruntowały swoją pozycję jako odgałęzienie CeMAT Hannover, wiodących światowych targów intralogistycznych.

Zaprezentujemy w Szanghaju autonomiczne roboty Lean Cart wraz z naszym autorskim systemem zarządczym Lean Cart Management System. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska lub do wzięcia udziału w targach w formie online.

CeMAT ASIA wraz z towarzyszącymi PTC ASIA i ComVac ASIA 2020 odbędą się w Shanghai New International Expo Center w dniach 3-6 listopada 2020 r.  Z powodu tegorocznej pandemii i ograniczeń w podróżowaniu dla zagranicznych gości zaplanowano wycieczki online.

Doświadczeni przewodnicy oprowadzą cię po targach i zaprowadzą do wybranych wystawców, dzięki temu poznasz innowacje i najnowsze trendy. Możesz bezpłatnie zarejestrować się na wydarzenie i skorzystać w czasie trwania targów z wycieczek z przewodnikiem online. Wykorzystaj tą wyjątkową okazję, aby uzyskać jasny i zwięzły przegląd tematów pokazu, które Cię najbardziej interesują.

 

Już dziś zarejestruj się i odwiedź nasze stoisko podczas wycieczki ONLINE!