W obliczu pandemii niełatwo planować z wyprzedzeniem. Tegoroczne doświadczenia w zakresie targów i kongresów pokazały, że po odroczeniach nastąpiły odwołania. Jak będzie w 2021 roku? Bacznie obserwujemy sytuacje na świecie i liczymy, że obostrzenia i ograniczenia przyniosą oczekiwane rezultaty oraz pozwolą nam wszystkim na powrót do normalności. Mimo niepewnej sytuacji nie przestajemy planować i działać! Na rok 2021 zaplanowaliśmy udział w kilku międzynarodowych targach:

 

XXVI Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2021 – zostały zaplanowane na 16-18 marca 2021, jednak mając na uwadze zmienność uwarunkowań, organizatorzy rozważają przesunięcie terminu na druga połowę maja.

Hannover Messe 2021 – to jedna z największych na świecie imprez targowych zaplanowano ją na 12-16 kwietnia 2021 w Hanowerze w Niemczech.

LogiMAT 2021 Międzynarodowe Targi Rozwiązań Intralogistycznych i Zarządzania Procesami – odbędą się w dniach 22-24 czerwca 2021 r. w Centrum Wystawowym w Stuttgarcie.

 

Od dziesięcioleci międzynarodowe targi takie jak: LogiMAT Hannover Messe czy Automaticon są miejscem spotkań pionierów innowacji przemysłowych, którzy prezentują nowe technologie międzynarodowej publiczności. Podczas targów wystawcy z całego świata przedstawiają kluczowe tematy automatyki przemysłowej, technologii energetycznych, technologii napędów i płynów, mobilności, podwykonawstwa, przyszłych technologii i młodych talentów. Planujemy zaprezentować wyjątkowe technologie zastosowane w autonomicznych robotach Lean Cart oraz nasze autorskie oprogramowanie do zarządzania flotą robotów.

Organizatorzy tych międzynarodowych imprez dokładają starań, żeby zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym i wystawcom. Targi odbędą się z zachowaniem najwyższych standardów sanitarno-epidemicznych. Co więcej, planowane są jako wydarzenia hybrydowe – dostępne dla zwiedzających stacjonarnie i hybrydowo. Już dziś zapraszamy do udziału i odwiedzenia naszych stoisk!