Mobilny Robot AGV
Lean Cart 18.1

 

Robot Lean Cart 18.1

Wózek AGV Lean Cart 18.1 ma niewielkie rozmiary, został zaprojektowany z myślą o pracy w małych przestrzeniach tam, gdzie ciągi komunikacyjne i korytarze są wąskie i ciasne. Lean Cart 18.1 przeznaczony jest do transportu ładunków umieszczonych na wózkach transportowych, ciągniętych przez niego. Jest wyposażony w panel komunikacyjny oraz oświetlenie LED sygnalizujące stany pracy. W tylnej części posiada elektro zaczep, który umożliwia pozostawienie wózka transportowego z komponentami w pożądanym przez użytkownika miejscu w sposób automatyczny.

Parametry techniczne:

Obciążenie: 200kg

Precyzja: 30mm

Prędkość maksymalna: 1,1m/s (4km/h)

Czas pracy: ponad 8h

Masa pojazdu: 90 kg

Wymiary pojazdu: 780 x 480 x 440mm

Komunikacja: WiFi, panel HMI

Temperatura pracy: 5 – 40°C

Wilgotność: 10 – 95%

Czas ładowania: 1h-1,5 h

Bezpieczeństwo:
skaner bezpieczeństwa, kamera 2D, kamera 3D na życzenie klienta

Uciąg: 200 kg

Galeria

Lean Cart 18.0

Każde wyprodukowane przez firmę urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy. Dodatkowo każda realizacja posiada kompleksową dokumentację podwykonawczą oraz 24-miesięczną gwarancję. Firma przeprowadza pomiary elektryczne oraz przygotowuje raport, orzeczenie o spełnieniu zasadniczych wymagań Dyrektywy Unii Europejskiej oraz analizę zagrożeń. Następnie wydawana jest Deklaracja Zgodności wraz ze znakiem CE.

Robot AGV

Robot AGV Lean Cart nie przewozi na sobie całych palet, tak jak robi to jego młodszy brat Lean Cart 19, ale ciągnie za sobą platformy przewozowe, na które odkłada się paczki. Wykorzystywane mogą być w każdej dziedzinie, od spożywczego do automotive. Inwestycja w roboty AGV jest po prostu opłacalna – nie wymagają one bowiem bycia obsługiwanym czy stałego nadzoru pracownika. Nie wymagają one przerw – jedyny moment, w którym przerywają one swoją prace to gdy muszą naładować akumulatory. Dzieję się to niezwykle szybko. Roboty te nie potrzebują także ogrzewania czy oświetlenia do swojej pracy, co automatycznie redukuje koszty ich pracy. Co więcej, pozwolą one na zwiększenie produktywności pozostałych maszyn poprzez stałą, nieprzerywalną pracę.

Robot mobilny AGV

Robot AGV jest niezwykle bezpiecznym urządzeniem. Zainstalowane w nim systemy kamer 2D/3D oraz czujników bezpieczeństwa pozwala na bezkolizyjną pracę, tworząc przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Roboty AGV to nowość na rynku, która jest coraz częściej implementowana do pracy w magazynach. Warto poświęcić chwilę i przemyśleć zakup takowego robota. Należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie dokładnie czego od urządzenia takiego oczekujemy. Zapraszamy do lektury naszego poradnika wyboru robota AGV.

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski