Mobilny Robot AGV
Lean Cart 19.1

 

AGV Lean Cart 19.1

Robot Lean Cart 19.1 przeznaczony jest do transportu dużych i ciężkich ładunków, umieszczonych na specjalnej platformie mobilnej. Posiada szereg sensorów i rozbudowany algorytm przetwarzania obrazów, umożliwiający mu samodzielne podjęcie platformy transportowej i przemieszczenie jej w wybrane miejsce a następnie pozostawienie w określonym przez użytkownika miejscu.

Galeria

 

Lean Cart 19.1

Lean Cart 19.1 – Parametry techniczne:

Obciążenie: 1500 kg

Precyzja: 30 mm

Prędkość maksymalna: 1,4 m/s (5 km/h)

Czas pracy: ponad 16 h

Masa pojazdu: 200 kg

Wymiary pojazdu: 1200 x 765 x 490 mm

Komunikacja: WiFi

Temperatura pracy: 5 – 40°C

Wilgotność: 10 – 95%

Czas ładowania: 1h-1,5 h

Bezpieczeństwo:
 2x skaner bezpieczeństwa, 2x kamera 3D, 2x kamera 2D

Uciąg: 1500 kg

Każde wyprodukowane przez firmę urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy. Dodatkowo każda realizacja posiada kompleksową dokumentację podwykonawczą oraz 24-miesięczną gwarancję. Firma przeprowadza pomiary elektryczne oraz przygotowuje raport, orzeczenie o spełnieniu zasadniczych wymagań Dyrektywy Unii Europejskiej oraz analizę zagrożeń. Następnie wydawana jest Deklaracja Zgodności wraz ze znakiem CE.

Czy posiadasz magazyn? Czy produkty, które w nim przechowujesz, układane są na paletach? Czy szukasz nowoczesnej i, co ważniejsze, dobrej solucji do transportu palet w swojej przestrzeni magazynowej? Zatem przedstawiamy ci rozwiązanie – nasz najnowszy robot AGV Lean Cart 19.1.

Wózki AGV

Niech jego niewielki rozmiar Cię nie zwiedzie, gdyż urządzenie to kryje w sobie niezwykłe pokłady siły. Jest w stanie samodzielnie przewieźć ładunek do 1,5 tony! Lean Cart 19.1 może przewozić towar na sobie oraz za sobą. W pierwszej opcji wózek odbiera ładunek spod specjalnie umiejscowionej platformy, po czym przewozi ją do wyznaczonego przez nas miejsca. W drugiej zaś do urządzenia podpięte są specjalne wózki, także służące do przewożenia towaru.

Robot AGV

Robot nie wymaga ciągłej atencji. Dzięki aplikacji Lean Cart App jesteśmy w stanie wyznaczyć mu kolejne zadania niezależnie od tego gdzie się znajdujemy – na spotkaniu, na lunchu czy na konferencji.

Z racji faktu, że wózek AGV jest w pełni autonomiczny (nie wymaga obsługi pracownika),  pracować on może zawsze i wszędzie, niezależnie od warunków panujących w waszej hali. Nieistotna jest branża, w której państwa firma się obraca, robota to nie obchodzi. Dopóki będzie dostawał kolejne zadania dopóty będzie wykonywał swoją pracę.

Przed zakupem robota zalecamy Państwu do lektury naszego poradnika, w którym to znajdują się wszystkie najważniejsze informacje oraz pytania, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć przed zakupem robota AGV.

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski