Mobilny Robot AMR
Lean Cart 20.0

Lean Cart 20.0

Nowatorski, autonomiczny robot mobilny, pozwalający zastąpić operatora z wózkiem paletowym. Umożliwia pobieranie palet euro bezpośrednio z podłoża i zapewnia transport we wskazane miejsce.

Robot jest w stanie pobierać ładunki o masie do 1000 kg. Jego długość i szerokość nieznacznie przekraczają wymiary typowej europalety, czyli 1200 x 800mm. Dodatkowo jest wyposażony w koła typu mecanum, które pozwalają mu poruszać się w dowolnym kierunku i dowolnie zmieniać orientację. Jest to jego cecha charakterystyczna, rzadko spotykana w typowych robotach, pracujących w przemyśle.

Bezpieczeństwo

Wyposażony w systemy bezpieczeństwa, na które składają się aż trzy skanery bezpieczeństwa i systemy antykolizyjne zbudowane w oparciu o kamery 2D i 3D, zapewnia bezproblemową pracę z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Sterowanie

Odpowiednio przygotowane oprogramowanie, pracujące w oparciu o nawigację laserową, moduł IMU i algorytmy SLAM, co w połączeniu z kołami mecanum, umożliwia bezkolizyjne i zwinne poruszanie się w przestrzeni magazynowej oraz sprawne omijanie przeszkód, a także autonomiczne pobieranie i dostarczanie ładunków.

Zasilanie

Wydajny akumulator LiFePO4 pozwala na jednozmianową pracę. Pozwala także na uzupełnianie energii i doładowywanie w dowolnym momencie, bez wpływu na trwałość źródła.

Zastosowanie

Robot ten stanowi innowacyjny środek transportu palet wewnątrz magazynów i hal produkcyjnych. Jest uzupełnieniem tradycyjnych przenośników rolkowych, taśmowych lub łańcuchowych.

Galeria

Lean Cart 20.0 – Parametry techniczne:

Obciążenie: 1000 kg

Precyzja: 30 mm

Prędkość maksymalna: 1,4 m/s (5 km/h)

Czas pracy: ponad 5 h

Masa pojazdu: 350 kg

Wymiary pojazdu: 1200 x 820 x 530 mm

Komunikacja: WiFi

Temperatura pracy: 5 – 40°C

Wilgotność: 10 – 95%

Czas ładowania: 3 h                                                                                    (Możliwość skrócenia czasu ładowania kosztem żywotności akumulatora)

Bezpieczeństwo:
3x skaner bezpieczeństwa, 2x kamera 3D, 2x kamera 2D

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski