Lean-Tech
Nasz zespół

 

O nas

Lean-Tech Sp. z o.o.  to firma oferująca systemy transportu wewnętrznego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów intralogistyki – dostarczmy  i integrujemy całe linie produkcyjne, montażowe oraz układnice magazynowe. Wiemy, że dobrze zaprojektowany przepływu towarów, oraz wybór odpowiednich maszyn i robotów, które go realizują  stanowi klucz do efektywnego działania przedsiębiorstwa.

Jesteśmy elastyczni. Nasze projekty zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jako producent customizowanych robotów AGV, gwarantujemy ich idealne dopasowanie do procesów zachodzących w Twojej firmie. Roboty Lean Cart są szybkie we wdrożeniu w istniejący układ fabryki, nie wymagają montażu żadnych optycznych oznaczeń w przestrzeni, ponieważ są wyposażone w hybrydową nawigację. Pojazdy autonomiczne AGV Lean Cart posiadają najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, nawigacji i lokalizacji, dzięki czemu w pełni spełniają potrzeby Klientów w zakresie Przemysłu 4.0.

 

Projektujemy i wdrażamy linie transportu palet, kartonów i pudełek. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia fachowe doradztwo, wsparcie techniczne, oraz pełną koordynację realizowanych projektów. Jako odpowiedzialna firma wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów wytwarzanych w najlepszych warunkach dla wszystkich zaangażowanych w ten proces.

 

Sprawdź nasze rozwiązania dla produkcji

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski