Lean-Tech sp. z o.o.
Nasz zespół

 

O nas

Lean-Tech Sp. z o.o.  to firma oferująca systemy transportu wewnętrznego. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu systemów intralogistyki – dostarczmy całe linie produkcyjne, montażowe oraz układnice magazynowe.

Lean-Tech Sp. z o.o. jest producentem dopasowanych do potrzeb klienta robotów AGV. Roboty Lean Cart są szybkie we wdrożeniu w istniejący układ fabryki, nie wymagają montażu żadnych optycznych oznaczeń w przestrzeni, ponieważ są wyposażone w hybrydową nawigacje. Pojazdy autonomiczne AGV Lean Cart wyposażone są w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, nawigacji i lokalizacji, dzięki czemu w pełni spełniają potrzeby Klientów w zakresie Przemysłu 4.0.

 

Lean-Tech Sp. z o.o. oferuje takie rozwiązania dla produkcji jak transport paletowy ciężkich ładunków i ich dostawę, jak i transport pudełek, kartonów o małej wadze, a także montaż kompletnych linii produkcyjnych. Jako producent robotów AGV oferujemy pełną koordynację i wsparcie techniczne wdrażając systemy transportu wewnętrznego.

Sprawdź nasze rozwiązania dla produkcji

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski