Roboty mobilne AGV, Autonomiczne wózki transportowe

 

Roboty mobilne AGV Lean Cart – wybierz jeden z czterech modeli

Roboty mobilne Lean Cart AGV są wyposażone w innowacyjne technologie i z łatwością można je wdrożyć w istniejące już systemy intralogistyczne. Gwarantujemy bezpieczeństwo pracy robota wśród ludzi – roboty Lean Cart są wyposażone w system kamer oraz w certyfikowane skanery bezpieczeństwa, które zapewniają bezkolizyjność robota.

Roboty mobilne – Lean Cart

Rewolucyjne roboty AGV Lean Cart to nowoczesna, intralogistyczna koncepcja. Roboty mobilne są wydajne jak i niezawodne. Nie wymagają nadzoru pracownika. Stworzona przez nas aplikacja Lean Cart app pozwala na zdalne kontrolowanie wielu robotów oraz dodawanie nieskończonej ilości zadań z poziomu smartphona. Robot mobilny jest alternatywą dla wózków widłowych, która nie wymaga zatrudniania pracownika, nie potrzebuje też przerw w pracy.

AGV Lean Cart

17.0

AGV Lean Cart

18.1

AGV Lean Cart

19.1

AGV Lean Cart

20.0 

Nawigacja i mapowanie Lean-Cart

Autonomiczne roboty AGV Lean-Cart działają w oparciu o nowoczesne technologie, wykorzystując je przy mapowaniu i nawigacji, dzięki czemu można je zaadaptować w istniejące i funkcjonujące systemy intralogistyczne. Są w pełni autonomiczne, czyli nie wymagają pracowników do obsługi i mogą pracować przez wiele godzin bez przerwy, co znacznie podnosi efektywność pracy całego zakładu. W robotach stosujemy hybrydową nawigację, która jest połączeniem technologii RTLS i SLAM i pozwala na lepsze zlokalizowanie się robotów w przestrzeni. RTLS (Systemy Lokalizacji Czasu Rzeczywistego) umożliwia lokalizację, identyfikację i nadzór w czasie rzeczywistym obiektów w środowisku dzięki impulsom szerokopasmowych, a SLAM (Symultaniczna Lokalizacja oraz Mapowanie) powoduje, że robot mapuje nieznaną sobie przestrzeń i jednocześnie próbuje się w niej zlokalizować. Dzięki połączeniu tych dwóch technologii nie musimy stosować linii magnetycznych i pętli indukcyjnych, które w dużym stopniu zwiększają koszty oraz utrudniają pracę fabryk. Maszyny wyposażone są w systemy kamer 2D/3D oraz laserowe skanery bezpieczeństwa. Dzięki kamerom, roboty same identyfikują obiekty w przestrzeni, w której się znajdują. Laserowe skanery natomiast pozwalają maszynom dobrze orientować się na terenie tego obszaru. Skanery posiadają również „strefę ostrzegawczą”, dzięki której robot AVG może podjąć działanie, jeśli w jej obszar wejdzie jakaś przeszkoda, np.: zmniejszyć prędkość oraz „strefę ochronną”, której naruszenie powoduje natychmiastowe zatrzymanie maszyny.

Robot mobilny

Roboty mobilne oferowane są w trzech wariantach, posiadające różne udźwigi i rozmiary, które sprawdzą się w każdej przestrzeni magazynowej, niezależnie od szerokości korytarzy czy panujących tam warunków. Dla wymagających klientów posiadamy ofertę dostosowania wymiaru lub bryły robota a także jego funkcji.

Ich wdrożenie nie wymaga specjalnych prac przygotowawczych, nie ma potrzeby ingerować w istniejącą już infrastrukturę magazynu. Każdy z naszych klientów otrzymuje kompleksowe wsparcie przy wdrożeniu urządzenia. Jako producent dajemy 24-miesięczną gwarancje na każde z naszych urządzeń. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów nawet po jej upływie. Co więcej, oferujemy także serwis 24/7.

Automatyczne wózki transportowe

Automatyczne wózki transportowe mają pozytywny wpływ na wiele czynników w przedsiębiorstwach. Podniesienie komfortu pracy, obniżenie kosztów, zwiększenie produktywności, bezpieczeństwo – to tylko kilka z przykładów. Roboty AGV zapewniają kompleksową obsługę magazynu czy linii produkcyjnych, eliminując w ten sposób niepotrzebne i kosztowne przestoje.

Ze względu na nowoczesne oprogramowanie robot porusza się samodzielnie, co za tym idzie nie wymaga obsługi wyszkolonego operatora, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Wózki magazynowe nie wymagają specjalnie wyznaczonych tras. Same adaptują się do nowego środowiska, mapują obszar oraz zapisują go w swojej pamięci.

Transportowe wózki magazynowe

Jeśli robot będzie pracować razem z wózkami widłowymi to na życzenie klienta oferujemy montaż systemu RTLS, który przesyła robotom informacje o ich położeniu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu urządzenia Lean Cart same wybiorą trasy, na których nie natrafią na przeszkody i ich praca będzie mogła przebiegać bez zakłóceń.

Zautomatyzowane transportowe wózki magazynowe modernizują państwa zakłady pracy, wprowadzając firmę w przemysł 4.0, niezależnie od państwa specjalizacji czy rodzaju składowanych produktów.

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski