Mobilny Robot AGV
Lean Cart 17.0

 

Robot Lean Cart 17.0

AGV Lean Cart 17.0 został zaprojektowany z myślą transporcie ładunków umieszczonych na paletch.Doskonale sprawdzi się w małych przestrzeniach tam, gdzie ciągi komunikacyjne i korytarze są wąskie i ciasne.

Parametry techniczne:

Obciążenie: 1500kg

Precyzja: 30mm

Prędkość maksymalna: 1,4m/s (5km/h)

Czas pracy8h (akumulator 24V/110Ah)

Masa pojazdu120 kg

Wymiary pojazdu: 1600 x 800 x 500mm

Komunikacja: WiFi

Temperatura pracy: 5 – 40°C

Wilgotność: 10 – 80%

Żywotność akumulatora: 2000 cykli ładowania

Bezpieczeństwo:
  skaner SICK S300,  kamera 3D

Galeria

Każde wyprodukowane przez firmę urządzenie spełnia wymogi bezpieczeństwa w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy. Dodatkowo każda realizacja posiada kompleksową dokumentację podwykonawczą oraz 24-miesięczną gwarancję. Firma przeprowadza pomiary elektryczne oraz przygotowuje raport, orzeczenie o spełnieniu zasadniczych wymagań Dyrektywy Unii Europejskiej oraz analizę zagrożeń. Następnie wydawana jest Deklaracja Zgodności wraz ze znakiem CE.

Robot AGV

Robot AGV Lean Cart nie przewozi na sobie całych palet, tak jak robi to jego młodszy brat Lean Cart 19, ale ciągnie za sobą platformy przewozowe, na które odkłada się paczki. Wykorzystywane mogą być w każdej dziedzinie, od spożywczego do automotive. Inwestycja w roboty AGV jest po prostu opłacalna – nie wymagają one bowiem bycia obsługiwanym czy stałego nadzoru pracownika. Nie wymagają one przerw – jedyny moment, w którym przerywają one swoją prace to gdy muszą naładować akumulatory. Dzieję się to niezwykle szybko. Roboty te nie potrzebują także ogrzewania czy oświetlenia do swojej pracy, co automatycznie redukuje koszty ich pracy. Co więcej, pozwolą one na zwiększenie produktywności pozostałych maszyn poprzez stałą, nieprzerywalną pracę.

Robot mobilny AGV

Robot AGV jest niezwykle bezpiecznym urządzeniem. Zainstalowane w nim systemy kamer 2D/3D oraz czujników bezpieczeństwa pozwala na bezkolizyjną pracę, tworząc przyjemną atmosferę w miejscu pracy.

Roboty AGV to nowość na rynku, która jest coraz częściej implementowana do pracy w magazynach. Warto poświęcić chwilę i przemyśleć zakup takowego robota. Należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie dokładnie czego od urządzenia takiego oczekujemy. Zapraszamy do lektury naszego poradnika wyboru robota AGV.

Zamów prezentacje Lean Cart

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart

biuro@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp. z o.o.  NIP: 894 304 00 46

Łany, ul. Wesoła 2-4, 55-002 Kamieniec Wrocławski